Miluji kosmetiku

O nás

Vážení zákazníci, srdečně Vás vítáme na našem novém eshopu!

 

Rádi bychom Vám představili řadu dekorativní kosmetiky firmy Joko cosmetics. Firma Joko Cosmetics má ve své výrobě kosmetiky již dlouholetou tradici od roku 1983. Dnes je to moderní úspěšný podnik, který si vybudoval pevné postavení na trhu dekorativní kosmetiky a neustále vynakládá značné finanční částky na zlepšení technologií. Zvláštním rysem kosmetiky této firmy je přítomnost přírodních přísad nejvyšší kvality. Sortiment kosmetiky, kterou nabízíme, obsahuje širokou škálu produktů pro líčení. Jednotný a moderní design, vysoká kvalita a rozumné ceny produkce ji dělají zajímavou a přístupnou pro všechny věkové skupiny. Dekorativní kosmetika Joko nabízí každé ženě možnost vytvořit svoji neopakovatelnou image, zvýraznit jedinečnost její přírodní krásy. Cílem této kosmetiky je učinit Váš obličej ještě krásnějším a nezapomenutelným pro ty, na nichž Vám záleží. Joko cosmetics 

Kosmetiku Golden Rose vyrábí firma ERKUL COSMETICS. V současné době firma vyváží do více než 62 zemí světa, vyrábí kosmetické výrobky značek Golden Rose, Classic, Emily a Selene.

Kosmetika Bione Cosmetics je ryze českou firmou, která vznikla v roce 1998 Pracuje s předními českými výrobci, distributory a dovozci. 

Kosmetická značka Ryor byla založena v roce 1991 a jedná se o českou kosmetiku s přírodními extrakty.

Kosmetika Rose of Bulgaria obsahuje růžový olej a růžovou vodu, což jsou přírodní produkty, které se získávají destilací růže olejnaté, která se nazývá "královnou květů". Obsahuje spoustu tělu prospěšných látek. Je jich až okolo 300! Proto je také kosmetika tak oblíbenou. Kosmetika Rose of Bulgaria má spoustu nových řad, jako např.:
 
  • Royal Rose - která spojuje kvalitu bulharského růžového oleje a také oleje arganového
  • Probiotický jogurt - která obsahuje probiotika z jogurtu a přírodní olej z bulharské růže
  • Herbs of Bulgaria Lavender - která obsahuje novou generaci materiálů, které jsou zcela přirozené a bez parabenů, barviv a ropných produktů.
  • Olivový olej - která obsahuje navíc také blahodárný olivový olej

 

Věříme, že si na našem eshopu vyberete skvělé produkty, které si zamilujete!